Na terenie całej Europy

Prowadzimy usługi transportowe i spedycyjne
na terenie całej Europy.

O Nas

Firma transportowa F.T.H. „TRANSRUD” prowadzi działalność transportową i spedycyjną od 1983r. Realizujemy usługi transportowe i spedycyjne, krajowe oraz międzynarodowe na terenie całej Europy. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, spośród której żaden pojazd nie jest starszy niż 4 lata. W skład floty TRANSRUD wchodzą m.in.:

  • coilmuldy
  • megi 3m (z podnoszonym dachem)
  • naczepy standard 2,75m wysokości z możliwością przewożenia ładunku do 2,70m szerokości

Świadectwo AEO Otrzymanie przez naszą firmę certyfikatu AEO jest potwierdzeniem, zarówno dla nas samych jak i dla naszych kontrahentów, że jesteśmy wiarygodnymi partnerami dla administracji celnej Unii Europejskiej. Logo AEO to również informacja, że z firmą taką jak nasza można bezpiecznie zawierać wszelkie porozumienia handlowe i jesteśmy to najlepszym partnerem do współpracy.

Wszystkie pojazdy zostały profesjonalnie przystosowane do międzynarodowego przewozu substancji niebezpiecznych (ADR) oraz spełniają normę emisji spalin EURO 5. Każdy pojazd wyposażony jest w system monitoringu GPS 24h. Każda naczepa natomiast posiada certyfikat XL. Posiadamy odpowiednie uprawnienia i polisy ubezpieczeniowe, określone przepisami Unii Europejskiej. Dodatkowo firma posiada zezwolenia na przewóz odpadów A na terenie Polski oraz Niemiec. Świadczymy ponadto usługi serwisowe samochodów ciężarowych (TIR) w Mikołowie.

Nasze wartości

  • Doświadczenie – ponad 30 lat działania w branży, pozwala zaoferować naszych Klientom najkorzystniejsze i sprawdzone rozwiązania logistyczne.
  • Ludzie – nad terminowością i bezpieczeństwem dostaw czuwają doświadczeni pracownicy, o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych.
  • Profesjonalizm – do każdej przesyłki podchodzimy indywidualnie, gwarantując rzetelność i punktualność dostawy.
  • Ekologia – spełniamy rygorystyczne normy emisji spalin, dbając o ochronę środowiska naturalnego.

Zapraszamy do siedziby firmy spedycyjnej TRANSRUD w Mikołowie (woj. śląskie)